Wp-Pro-Quiz - en to nl translation catalogue (468 entries)

en: Do you really want to delete the quiz/question?
nl: Weet u zeker dat u de quiz/vragen wilt verwijderen?

en: Title is not filled!
nl: Titel niet ingevuld!

en: No question deposited!
nl: Geen vraag ingevuld!

en: Correct answer was not selected!
nl: Het goede antwoord is niet geselecteerd!

en: No answer deposited!
nl: Geen antwoord ingevuld!

en: No quiz description filled!
nl: Quiz-beschrijving niet ingevuld!

en: The percent values in result text are incorrect.
nl: De procentuele waardes in de resultaten zijn incorrect.

en: No number in the field "Points" or less than 1
nl: Geen getal in het veld "Punten" of kleiner dan 1

en: No number in the field "Points" or less than 0
nl: Geen getal in het veld  "Punten" of lager dan 0

en: No quiz selected
nl: Geen quiz geselecteerd

en: Do you really want to reset the statistic?
nl: Weet u zeker dat u de statistieken opnieuw wilt instellen?

en: No data available
nl: Geen data beschikbaar

en: No sort element in the criterion
nl: Geen sorteer elementen in de criteria

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
nl: "Verschillende punten voor ieder antwoord" is niet mogelijk bij "Vrije" keuze

en: You must specify a name.
nl: U dient een naam in te voeren

en: This entry should really be deleted?
nl: Moet deze post echt verwijderd worden?

en: Not all fields completed.
nl: Niet alle velden zijn ingevuld.

en: You must specify a template name.
nl: Je moet een template naam opgeven.

en: Close
nl: Sluit

en: Today
nl: Vandaag

en: Loading
nl: Laden

en: You must answer this question.
nl: Je moet deze vraag beantwoorden.

en: You must answer all questions before you can completed the quiz.
nl: Je moet alle vragen beantwoorden voordat je de quiz kan voltooien.

en: All fields have to be filled.
nl: Alle velden moet ingevuld zijn.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U heeft niet voldoende rechten om deze pagina te bekijken.

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Database repaired
nl: Database gerepareerd

en: File cannot be processed
nl: Het bestand kan niet worden verwerkt

en: Quiz not found
nl: Quiz niet gevonden

en: Question not found
nl: Antwoord niet gevonden

en: Question edited
nl: Vraag bewerkt

en: Question added
nl: Vraag toegevoegd

en: Edit question
nl: Vraag bewerken

en: New question
nl: Nieuwe vraag

en: Question: %d
nl: Vraag: %d

en: questions copied
nl: Vragen gekopieërd

en: Quiz edited
nl: Quiz bewerkt

en: quiz created
nl: quiz gemaakt

en: Quiz title or quiz description are not filled
nl: Quiz titel of quiz beschrijving niet ingevuld

en: Edit quiz
nl: Quiz bewerken

en: Create quiz
nl: Quiz aanmaken

en: Template stored
nl: Template opgeslagen

en: Quiz deleted
nl: Quiz verwijderd

en: Not categorized
nl: Niet gecategoriseerd

en: Categories
nl: Categorieën

en: No category
nl: Geen categorie

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Deleted user
nl: Verwijderde gebruiker

en: No name or e-mail entered.
nl: Geen naam of e-mail ingevuld.

en: You signed up successfully.
nl: Je bent succesvol ingeschreven.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: You can not enter again.
nl: U mag niet nog eens meedoen.

en: Your name can not exceed 15 characters.
nl: U naam mag niet langer zijn dan 15 tekens.

en: You entered wrong captcha code.
nl: U heeft de verkeerde captcha code ingevuld.

en: ticked
nl: ingevuld

en: not ticked
nl: niet ingevuld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File was not uploaded
nl: Bestand is niet geupload

en: File have wrong format
nl: Bestand heeft verkeerde formaat

en: File is not compatible with the current version
nl: Bestand is niet compatibel met de huidige versie

en: XML could not be loaded.
nl: XML kon niet geladen worden.

en: Wp-Pro-Quiz: One user completed a quiz
nl: Wp-Pro-Quiz: Een gebruiker heeft de quiz afgerond

en: Wp-Pro-Quiz
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the quiz.
    
    Points: $points
    Result: $result
nl: Wp-Pro-Quiz
    
    De gebruiker "$username" heeft de quiz "$quizname" afgerond.
    
    Punten: $points
    Resultaat: $result

en: Wp-Pro-Quiz
    
    You have completed the quiz "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
nl: Wp-Pro-Quiz
    
    Je hebt de "$quizname" quiz voltooid.
    
    Punten: $points
    Result: $result

en: The user completed a quiz.
nl: De gebruiker heeft de quiz afgerond

en: The user completed a quiz with 100 percent.
nl: De gebruiker heeft de quiz voltooid met 100 procent voltooing.

en: A powerful and beautiful quiz plugin for WordPress.
nl: Een krachtige en mooie quiz plugin voor WordPress.

en: Leaderboard
nl: Scorebord

en: back to overview
nl: terug naar overzicht

en: Sort by:
nl: Sorteer op:

en: best user
nl: Beste deelnemer

en: newest entry
nl: Nieuwste inschrijving

en: oldest entry
nl: Oudste inschrijving

en: How many entries should be shown on one page:
nl: Hoeveel gebruikers wilt u weergeven op één pagina:

en: UR = unregistered user, R = registered user
nl: UR = ongeregistreerde gebruiker, R = geregistreerde gebruiker

en: User
nl: Gebruiker

en: Entered on
nl: Ingeschreven op

en: Points
nl: Punten

en: Results
nl: Resultaten

en: Edit
nl: Bewerken

en: Delete
nl: Verwijderen

en: save
nl: sla op

en: cancel
nl: annuleer

en: Action
nl: Actie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Delete all entries
nl: Verwijder alle deelnemers

en: Start quiz
nl: Quiz starten

en: Restart quiz
nl: Quiz opnieuw starten

en: Quiz-summary
nl: Quiz samenvatting

en: Finish quiz
nl: Quiz beëindigen

en: Quiz is loading...
nl: De quiz wordt geladen...

en: You have already completed the quiz before. Hence you can not start it again.
nl: U heeft de quiz al eerder gemaakt. Daarom kunt u de quiz niet nog eens maken.

en: You must sign in or sign up to start the quiz.
nl: Je moet een account aanmaken of inloggen om de quiz te beginnen.

en: You have to finish following quiz, to start this quiz:
nl: De volgende quiz moet afgerond zijn alvorens deze te beginnen:

en: Your result has been entered into leaderboard
nl: Je resultaat is in het scorebord ingevuld

en: Name
nl: Naam

en: Send
nl: Versturen

en: You must fill out this field.
nl: Je moet dit veld invullen.

en: You must specify a number.
nl: Je moet een nummer opgeven.

en: You must specify a text.
nl: Je moet een tekst opgeven.

en: You must specify an email address.
nl: Je moet een e-mailadres opgeven.

en: You must specify a date.
nl: Je moet een datum opgeven.

en: %s of %s questions completed
nl: %s van %s vragen beantwoord

en: Questions
nl: Vragen

en: Information
nl: Informatie

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Review
nl: Beoordeling

en: Review question
nl: Beoordeel vraag

en: %s of %s questions answered correctly
nl: %s van %s vragen correct beantwoord

en: Your time: <span></span>
nl: Uw tijd: <span></span>

en: Time has elapsed
nl: Tijd voorbij

en: You have reached %s of %s points, (%s)
nl: U heeft %s van %s punten gehaald (%s)

en: Average score
nl: Gemiddelde score

en: Your score
nl: Uw score

en: View questions
nl: Bekijk vragen

en: Show leaderboard
nl: Geef scorebord weer

en: Question %s of %s
nl: Vraag %s van %s

en: Question
nl: Vraag

en: %d points
nl: %d punten

en: Category: %s
nl: Categorie: %s

en: Sort elements
nl: Sorteer elementen

en: Skip question
nl: Sla vraag over

en: Back
nl: Terug

en: Check
nl: Controleren

en: Next
nl: Volgende

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: maximum of %s points
nl: maximale van %s punten

en: Result
nl: Resultaten

en: Table is loading
nl: Tabel wordt geladen

en: Global settings
nl: Overige instellingen

en: Settings in case of problems
nl: Instellingen in geval van problemen

en: Save
nl: Opslaan

en: Leaderboard time format
nl: Scorebord tijd opmaak

en: Custom
nl: Aangepast

en: Documentation on date and time formatting
nl: Documentatie voor de opmaak van datum en tijd

en: Statistic time format
nl: Statistieken tijd formaat

en: Select example:
nl: Selecteer voorbeeld:

en: Time format:
nl: Tijd formaat:

en: Category management
nl: Beheer categorieën

en: Quiz template management
nl: Quiz template beheer

en: Question template management
nl: Vraag template beheer

en: Admin e-mail settings
nl: Admin e-mail instellingen

en: To:
nl: Aan:

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
nl: Gebruik een komma om meerdere adressen te scheiden, bijv: wp@test.com, test@test.com

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Activate
nl: Activeren

en: Message body:
nl: Berichttekst:

en: Allowed variables
nl: Toegestane variabelen

en: User-ID
nl: Gebruiker-ID

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Quiz-Name
nl: Quiz naam

en: Result in precent
nl: Resultaat in procenten

en: Reached points
nl: Behaalde punten

en: IP-address of the user
nl: IP-adres van de gebruiker

en: Category-Overview
nl: Categorie-Overzicht

en: User e-mail settings
nl: Gebruiker e-mail instellingen

en: to activate
nl: activeren

en: not to activate
nl: niet activeren

en: Please note
nl: Let op

en: These settings should only be set in cases of problems with Wp-Pro-Quiz.
nl: Deze instellingen alleen instellen bij problemen met Wp-Pro-Quiz.

en: Automatically add [raw] shortcode
nl: Voeg automatisch [raw] shortcode toe

en: It is recommended %s this option on your system.
nl: Het wordt aanbevolen %s  deze optie op uw systeem.

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around WpProQuiz shortcode ( [WpProQuiz X] ) into [raw] [WpProQuiz X] [/raw]
nl: Wanneer deze optie geactiveerd is, wordt er een [raw] shortcode om de WpProQuiz Shortcode ( [WpProQuiz X] ) geplaatst ( [raw] [WpProQuiz X] [/raw] ).

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
nl: Eigen thema heeft de interne orde van de filter veranderd,dit heeft het probleem veroorzaakt. Met de extra shortcode [raw] wordt dit verholpen.

en: Do not load the Javascript-files in the footer
nl: Javascript-bestand is niet geladen in de footer

en: Generally all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
nl: Standaard worden alle WpProQuiz-Javascript-bestanden geladen in de footer en alleen gebruikt wanneer ze werkelijk nodig zijn.

en: In very old Wordpress themes this can lead to problems.
nl: Dit kan leiden tot problemen bij erg oude Wordpress thema's.

en: If you activate this option, all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
nl: Wanneer u deze optie activeert, worden alle WpProQuiz-Javascript-bestanden geladen in de header, ook als ze niet nodig zijn.

en: Anyone who wants to learn more about this topic should read through the following websites %s and %s.
nl: Wie meer wil weten over deze onderwerpen moet de volgende websites %s en %s raadplegen.

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
nl: In versie 0.13 is een nieuwe Touch Library voor mobiele apparaten toegevoegd.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
nl: Wanneer u problemen ondervindt met Touch Library, kunt u die hier deactiveren.

en: Is required only in rare cases.
nl: Nodig in zeldzame gevallen.

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
nl: Wanneer u problemen ondervindt met front AJAX, activeer het alstublieft.

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
nl: bv. Domein met speciale tekens in combinatie met IE.

en: Repair database
nl: Repareer database

en: No date will be deleted. Only WP-Pro-Quiz tables will be repaired.
nl: Geen datum zal worden verwijderd. Alleen WP-Pro-Quiz tabellen zullen worden gerepareerd.

en: Import
nl: Importeren

en: Successfully
nl: Succesvol

en: Import completed successfully
nl: Import succesvol voltooid

en: Quiz name
nl: Quiz naam

en: Start import
nl: Importeren starten

en: load template
nl: laad template

en: Title
nl: Titel

en: (optional)
nl: (optioneel)

en: The title is used for overview, it is not visible in quiz. If you leave the title field empty, a title will be generated.
nl: De titel wordt gebruikt in het overzicht en is niet zichtbaar in de quiz. Een titel wordt gegenereerd wanneer u het titelveld leeg laat.

en: (required)
nl: (verplicht)

en: Points for this question (Standard is 1 point)
nl: Punten voor deze vraag (Standaard is 1 punt)

en: This points will be rewarded, only if the user closes the question correctly.
nl: Deze punten worden toegekend, alleen wanneer de gebruiker de vraag correct afsluit.

en: Different points for each answer
nl: Verschillende punten voor elk antwoord

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, kunt u verschillende punten toekennen aan iedere vraag.

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
nl: Het aantal punten weergeven in het correct- en incorrect bericht?

en: Category
nl: Categorie

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
nl: U kunt categorieën toekennen aan vragen. Categorieën zijn bijv. zichtbaar in statistieken.

en: You can manage categories in global settings.
nl: Beheer categorieën via Algemene instellingen.

en: Create new category
nl: Creëer een nieuwe categorie

en: Create
nl: Creëer

en: Message with the correct / incorrect answer
nl: Bericht met het correct / incorrect antwoord

en: Deactivated in quiz settings.
nl: Gedeactiveerd in de quiz instellingen.

en: Message with the correct answer
nl: Melding bij het juiste antwoord

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
nl: Deze tekst wordt zichtbaar bij een correct antwoord. Het kan gebruikt worden als uitleg bij complexe vragen. Het bericht "Goed" or "Fout" wordt altijd automatisch weergegeven.

en: Same text for correct- and incorrect-message?
nl: Dezelfde tekst bij correct- en incorrecte-melding?

en: Message with the incorrect answer
nl: Melding bij het foute antwoord

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
nl: Deze tekst wordt zichtbaar bij incorrecte antwoorden. Het kan gebruikt worden als uitleg bij complexe vragen. Het bericht "Goed" or "Fout" wordt altijd automatisch weergegeven.

en: Here you can enter solution hint.
nl: Hier kunt u een hint plaatsen.

en: Activate hint for this question?
nl: Een hint voor deze vraag activeren?

en: Answer type
nl: Type antwoord?

en: Single choice
nl: Enkele keuze

en: Multiple choice
nl: Meerkeuze

en: "Free" choice
nl: "Open" vraag

en: "Sorting" choice
nl: "Sorteer" antwoorden

en: Assessment
nl: Beoordeling

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
nl: Alstublieft de antwoorden in de juiste volgorde plaatsen met de "Move" - knop. De antwoorden worden willekeurig weergegeven.

en: Add new answer
nl: Nieuw antwoord toevoegen

en: In this mode, not a list have to be sorted, but elements must be assigned to matching criterion.
nl: In deze modus moet een lijst niet gesorteerd worden maar moeten de elementen bij het juiste criterium gevonden worden.

en: You can create sort elements with empty criteria, which can't be assigned by user.
nl: U kunt sorteer elementen aanmaken met lege criteria, die door de gebruiken niet toegekend kunnen worden.

en: Percentage width of criteria table column:
nl: Breedte percentage van de criteria tabel kolom:

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
nl: Staat het aanpassen van de breedte van de linkerkolom toe en de rechterkolom vult de rest van de ruimte op. Verhoog dit om een langere criteria tekst in te passen. De standaardwaarde is 20%.

en: template name
nl: template naam

en: Create new template
nl: Maak nieuwe template

en: Save as template
nl: Sla op als template

en: Options
nl: Opties

en: Answer
nl: Antwoord

en: Allow HTML
nl: HTML toestaan

en: Delete answer
nl: Antwoord verwijderen

en: Add Media
nl: Voeg media toe

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Criterion
nl: Criterium

en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
nl: Correcte antwoorden (een per regel) (antwoorden worden omgezet naar kleine letters)

en: Enclose the searched words with { } e.g. "I {play} soccer". Capital and small letters will be ignored.
nl: Omsluit de gezochte woorden met { } bv. "Ik {speel} voetbal". Hoofdletters en kleine letters worden genegeerd.

en: You can specify multiple options for a search word. Enclose the word with [ ] e.g. <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I {[play][love][hate]} soccer" </span>. In this case answers play, love OR hate are correct.
nl: U kunt meerdere opties voor een zoekterm opgeven. Zet bijv. blokhaken [ ] om het woord <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "Ik {[speel][houd van][haat]} voetbal" </span>. In dit geval zijn de antwoorden speel, houd van OF haat correct.

en: If mode "Different points for every answer" is activated, you can assign points with |POINTS. Otherwise 1 point will be awarded for every answer.
nl: Wanneer de modus "Verschillende punten voor ieder antwoord" is geactiveerd, kunt u punten toekennen met |PUNTEN. Anders wordt er 1 punt toegekend voor ieder antwoord.

en: e.g. "I {play} soccer, with a {ball|3}" - "play" gives 1 point and "ball" 3 points.
nl: bijv. "Ik {speel} voetbal, met een {bal|3}" - "speel" geeft 1 punt en "bal" 3 punten.

en: Here you can create an assessment question.
nl: Hier kan je een beoordelingsvraag toevoegen.

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
nl: Omsluit een beoordeling met accolades ({}). De individuele beoordelingen zijn gemarkeerd met blokhaken ([]).

en: The number of options in the maximum score.
nl: Het aantal opties in de maximum score.

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
nl: minder waar { [1] [2] [3] [4] [5] } meer waar

en: less true { [a] [b] [c] } more true
nl: minder waar { [a] [b] [c] } meer waar

en: Single choice options
nl: Enkele keuze opties

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
nl: Als "Verschillende punten voor elk antwoord" is geactiveerd dan kun je een  speciale modus activeren.<br> Dit veranderd de berekening van punten

en: Different points - modus 2 activate
nl: Verschillende punten - modus 2 geactiveerd

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
nl: Deactiveert het verschil tussen correct en incorrect.

en: disable correct and incorrent
nl: deactiveer correct en incorrect

en: Explanation of points calculation
nl: Uitleg over punten berekening

en: "Different points for each answer" enabled
nl: "Verschillende punten voor elk antwoord" staat aan

en: "Different points - mode 2" disable
nl: "Verschillende punten - modus 2" staat uit

en: "Different points - mode 2" enabled
nl: "Verschillende punten - modus 2" staat aan

en: Questions sorted
nl: Vragen gesorteerd

en: Total
nl: Totaal

en: Add question
nl: Vraag toevoegen

en: Save order
nl: Ordening opslaan

en: Copy questions from another Quiz
nl: Kopiëer vragen uit een andere Quiz

en: Here you can copy questions from another quiz into this quiz. (Multiple selection enabled)
nl: Hier kunt u vragen uit een andere quiz kopiëren naar deze quiz. (Meervoudige selectie ingeschakeld)

en: Copy questions
nl: Vragen kopieëren

en: Quiz title
nl: Quiz titel

en: Hide quiz title
nl: Quiz titel verbergen

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: The title serves as quiz heading.
nl: De titel dient als een quiz titel.

en: Hide "Restart quiz" button
nl: Verberg "Quiz opnieuw starten" knop

en: Hide the "Restart quiz" button in the Frontend.
nl: Verberg "Quiz opnieuw starten" in de gebruikersomgeving.

en: Hide "View question" button
nl: Verberg "Bekijk vraag" knop

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
nl: Verberg de "Bekijk vraag" knop in de gebruikersomgeving.

en: Display question randomly
nl: Vragen willekeurig weergeven

en: Display answers randomly
nl: Antwoorden willekeurig weergeven

en: Sort questions by category
nl: Sorteer vragen op categorie

en: Also works in conjunction with the "display randomly question" option.
nl: Werkt ook in samenwerking met de "weergeef willekeurige vraag" optie.

en: Seconds
nl: Seconden

en: 0 = no limit
nl: 0 = geen limiet

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed quiz, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
nl: Statistieken voor goede en foute antwoorden. Statistieken worden opgeslagen bij het afsluiten van de quiz, niet na iedere vraag. De statistieken zijn alleen zichtbaar in het administratie menu. (interne statistieken)

en: Statistics IP-lock
nl: Statistiek IP-slot

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
nl: in minuten (aanbevolen: 1440 minuten = 1 dag)

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
nl: Bescherm de statitistieken van spam. Resultaten worden alleen opgeslagen iedere X minuten van hetzelfde IP. (0 = deactiveren)

en: Execute quiz only once
nl: Quiz eenmalig uitvoeren

en: If you activate this option, the user can complete the quiz only once. Afterwards the quiz is blocked for this user.
nl: Wanneer deze optie geactiveerd is kan de gebruiker de quiz maar eenmalig maken, daarna wordt de quiz geblokkeerd voor deze gebruiker.

en: This option applies to:
nl: Deze optie is geldig voor:

en: all users
nl: Alle gebruikers

en: registered useres only
nl: alleen geregistreerde gebruikers

en: anonymous users only
nl: alleen anonieme gebruikers

en: user identification by cookie
nl: gebruikersidentificatie m.b.v. cookie

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
nl: Wanneer deze optie geactiveerd is, wordt er bovendien een cookie gebruikt voor niet geregistreerde (anonieme) gebruikers. Dit waarborgt een betere vaststelling van de gebruiker dan vasstelling bij IP adres.

en: Reset the user identification
nl: Reset de gebruikersidentificatie

en: User identification has been reset.
nl: Gebruikers identificatie is gereset.

en: Resets user identification for all users.
nl: Stelt gebruikers identificatie opnieuw in voor alle gebruikers.

en: Show only specific number of questions
nl: Geef alleen een specifiek aantal vragen weer

en: If you enable this option, maximum number of displayed questions will be X from X questions. (The output of questions is random)
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld wordt het maximale aantal weer te geven vragen van X tot X vragen. (De vragen worden willekeurig weergegeven)

en: How many questions should be displayed simultaneously:
nl: Hoeveel vragen moeten er weergegeven worden:

en: in percent
nl: in procenten

en: Prerequisites
nl: Voorwaarden

en: If you enable this option, you can choose quiz, which user have to finish before he can start this quiz.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, kunt u een quiz instellen die de gebruiker volbracht moet hebben alvorens deze quiz te kunnen starten.

en: In all selected quizzes statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
nl: Alle geselecteerde quizen moeten de statistiek functies geactiveerd hebben. Zo niet, dan worden deze automatisch geactiveerd.

en: Prerequisites (This quiz have to be finished)
nl: Voorwaarden (Deze quiz moet afgemaakt worden)

en: Question overview
nl: Vragenoverzicht

en: Add at the top of the quiz a question overview, which allows easy navigation. Additional questions can be marked "to review".
nl: Voeg bovenaan de quiz een vragenoverzicht toe, om makkelijker te navigeren. Extra vragen kunnen met "te beoordelen" gemarkeerd worden.

en: Additional quiz overview will be displayed, before quiz is finished.
nl: Een extra quiz overzicht wordt getoond voordat de quiz is afgelopen.

en: If you enalbe this option, no quiz overview will be displayed, before finishing quiz.
nl: Als u deze optie inschakelt, wordt er geen quiz overzicht getoond, voordat de quiz is afgelopen.

en: If you enable this option, user won't be able to skip question. (only in "Overview -> next" mode). User still will be able to navigate over "Question-Overview"
nl: Als u deze optie inschakelt kan de gebruiker geen vragen overslaan (alleen in "Overzicht -> volgende" modus). Gebruikers kunnen nog wel navigeren naar "Vragenoverzicht"

en: Admin e-mail notification
nl: Admin e-mail notificatie

en: for registered users only
nl: alleen voor geregistreerde gebruikers

en: for all users
nl: voor alle gebruikers

en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this quiz.
nl: Als u deze optie inschakelt wordt u geïnformeerd zodra een gebruiker de quiz heeft afgerond.

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
nl: E-mail instellingen kunnen aangepast worden via Algemene instellingen.

en: User e-mail notification
nl: Gebruiker e-mail notificatie

en: If you enable this option, an email is sent with his quiz result to the user. (only registered users)
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt er een mail gestuurd naar de gebruiker met de resultaten van de quiz. (Alleen voor geregistreerde gebruikers)

en: If you enable this option, the quiz will start automatically after the page is loaded.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt de quiz automatisch gestart nadat de pagina is geladen.

en: Only registered users are allowed to start the quiz
nl: Alleen geregistreerde gebruikers mogen de quiz starten

en: If you enable this option, only registered users allowed start the quiz.
nl: Als je deze optie aan zet, dan mogen enkel geregistreerde gebruikers de quiz starten.

en: Quiz description
nl: Quiz beschrijving

en: This text will be displayed before start of the quiz.
nl: Deze tekst wordt weergegeven voordat de quiz begint.

en: Results text
nl: Resultaten tekst

en: This text will be displayed at the end of the quiz (in results). (this text is optional)
nl: Deze tekst wordt weergegeven nadat de quiz is afgelopen (in resultaten). (deze tekst is optioneel)

en: Activate graduation
nl: Gradatie instellen

en: Maximal 15 levels
nl: Maximaal 15 niveaus

en: Percentages refer to the total score of the quiz. (Current total %d points in %d questions.
nl: Procenten verwijzen naar de totale score van de quiz. (Huidige aantal %d punten uit %d vragen)

en: Values can also be mixed up
nl: Waarden kunnen ook worden gemengd

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
nl: 10,15% of  10.15% toegestaan (maximaal twee cijfers achter de komma)

en: from:
nl: van:

en: percent
nl: procent

en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
nl: (wordt weergegeven wanneer resultaat-procenten is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)

en: Delete graduation
nl: Verwijder gradatie

en: Add graduation
nl: Gradatie toevoegen

en: Result-Options
nl: Resultaat-Opties

en: Show average points
nl: Geef gemiddelde punten weer

en: Statistics-function must be enabled.
nl: Statistiek functie moet ingeschakeld zijn.

en: Show category score
nl: Toon categorie score

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt het resultaat van elke categorie weergegeven op de categorie pagina.

en: Hide correct questions - display
nl: Verberg correcte vragen - weergave

en: If you select this option, no longer the number of correctly answered questions are displayed on the results page.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt niet langer het aantal correct beantwoord vragen weergegeven op de resultaten pagina.

en: Hide quiz time - display
nl: Verberg quiz tijd - weergave

en: If you enable this option, the time for finishing the quiz won't be displayed on the results page anymore.
nl: Als je deze optie aanzet dan wordt de tijd om de quiz in te vullen niet weergeven op de resultaten pagina.

en: Hide score - display
nl: Verberg score - weergave

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
nl: Als je deze optie aanzet wordt de uiteindelijke score niet weergegeven op de resultaten pagina.

en: Question-Options
nl: Vragen-Opties

en: Show points
nl: Toon punten

en: Shows in quiz, how many points are reachable for respective question.
nl: Wordt weergegeven in de quiz en geeft het aantal te verkrijgen punten weer voor de betreffende vraag.

en: Number answers
nl: Nummer antwoorden

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
nl: Wanneer deze optie geactiveerd is, worden alle antwoorden genummerd (alleen in enkel en meerkeuze vragen)

en: Hide correct- and incorrect message
nl: Verberg correct- en incorrect berichten

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt er geen correct- of incorrect bericht weergegeven.

en: Correct and incorrect answer mark
nl: Correcte en incorrecte antwoorden markering

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, antwoorden worden niet gemarkeerd als correct of incorrect.

en: Force user to answer each question
nl: Dwing elke gebruiker om elke vraag in te vullen

en: If you enable this option, the user is forced to answer each question.
nl: Als je deze optie aanzet dan moet de gebruiker elke vraag beantwoorden.

en: If the option "Question overview" is activated, this notification will appear after end of the quiz, otherwise after each question.
nl: Als de optie "Vraag overzicht" geactiveerd is dan zal deze notificatie worden weergeven na het eind van de quiz, anders na elke vraag.

en: Hide question position overview
nl: Verberg vraag positie overzicht

en: If you enable this option, the question position overview is hidden.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt het vraag positie overzicht verborgen.

en: Hide question numbering
nl: Verberg vraag nummering

en: If you enable this option, the question numbering is hidden.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt de vraag nummering verborgen.

en: Display category
nl: Weergeef categorie

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
nl: Als je deze optie aan zet dan wordt de categorie weergeven bij de vraag.

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
nl: Het scorebord laat gebruikers hun resultaten weergeven in een publieke lijst om zodoende hun resultaten te delen.

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
nl: Het scorebord werkt onafhankelijk van de interne statistiek functie.

en: Who can sign up to the list
nl: Wie kan zich inschrijven voor de lijst

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
nl: Niet geregistreerde gebruikers moeten naam en e-mail invoeren (e-mail wordt niet weergegeven)

en: insert automatically
nl: automatisch invoegen

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
nl: Als u deze optie inschakelt worden ingelogde gebruikers automatisch aan de ranglijst toegevoegd

en: display captcha
nl: Plaats captcha

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
nl: Wanneer u deze optie aanzet, wordt een extra captcha weergegeven voor niet geregistreerde gebruikers.

en: This option requires additional plugin:
nl: Deze optie vereist een extra plugin:

en: Plugin has been detected.
nl: Plugin is gevonden

en: Plugin is not installed.
nl: Plugin is niet geïnstalleerd

en: Sort list by
nl: Sorteer lijst op

en: Users can apply multiple times
nl: Gebruikers kan meerdere keren deelenemen

en: User can apply after:
nl: Gebruiker kan deelnemen na:

en: minute
nl: minuut

en: How many entries should be displayed
nl: Hoeveel deelnemers moeten worden weergegeven

en: Entries
nl: Deelnemers

en: Automatically display leaderboard in quiz result
nl: Plaats automatisch het scorebord in de resultaten van de quiz

en: Where should leaderboard be displayed:
nl: Waar moet het scorebord worden geplaatst:

en: don't display
nl: niet weergeven

en: below the "result text"
nl: onder de "resultaten tekst"

en: in a button
nl: in een knop

en: Quiz-Mode
nl: Quiz-mode

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal + Back-Button
nl: Normaal + Terug-knop

en: Check -> continue
nl: Controleer -> doorgaan

en: Questions below each other
nl: Vragen onder elkaar

en: Displays all questions sequentially, "right" or "false" will be displayed at the end of the quiz.
nl: Toont alle vragen als reeks, "goed" of "fout" wordt getoond aan het einde van de quiz.

en: Allows to use the back button in a question.
nl: Staar het gebruikt van de terug knop in vragen toe.

en: Shows "right or wrong" after each question.
nl: Toont "goed of fout" na elke vraag.

en: If this option is activated, all answers are displayed below each other, i.e. all questions are on a single page.
nl: Als u deze optie inschakelt, worden alle antwoorden onder elkaar getoond (d.w.z. alle vragen staan op 1 pagina).

en: How many questions to be displayed on a page:
nl: Hoeveel vragen moet er weergegeven worden op een pagina:

en: (0 = All on one page)
nl: (0 = Alles op één pagina)

en: Custom fields
nl: Aangepast velden

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
nl: Je kan aangepast velden creëren, bijvoorbeeld om de naam of het e-mailadres van de gebruiker op te vragen.

en: The statistic function have to be enabled.
nl: De statistieken functie moet worden aangezet.

en: Custom fields enable
nl: Aangepaste velden geactiveerd

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
nl: Als je deze optie aan zet dan worden aangepaste velden geactiveerd.

en: Display position
nl: Weergeef positie

en: Where should the fileds be displayed:
nl: Waar moeten de velden worden weergegeven:

en: On the quiz startpage
nl: Op de quiz beginpagina

en: At the end of the quiz (before the quiz result)
nl: Aan het einde van de quiz (voor het quiz resultaat)

en: Field name
nl: Veld naam

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Text
nl: Tekst

en: Textarea
nl: Tekstveld

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Drop-Down menu
nl: Uitschuif lijst menu

en: Radio
nl: Keuzevakjes

en: Number
nl: Nummer

en: Email
nl: E-mail

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Date
nl: Datum

en: Edit list
nl: Bewerk lijst

en: One entry per line
nl: Een invulling per regel

en: Add field
nl: Voeg veld toe

en: Quiz overview
nl: Quiz overzicht

en: In case of problems
nl: Bij problemen

en: If quiz doesn't work in front-end, please try following:
nl: Wanneer de quiz niet werkt in de gebruikersomgeving, probeer dan het volgende:

en: Support WP-Pro-Quiz
nl: Steun WP-Pro-Quiz

en: Shortcode-Leaderboard
nl: Shortcode-Scorebord

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Add quiz
nl: Quiz toevoegen

en: Export
nl: Exporteren

en: Choose the respective question, which you would like to export and press on "Start export"
nl: Kies de vragen die u wilt exporteren en klik op,  "Exporteren starten"

en: Format:
nl: Formaat:

en: or
nl: of

en: Start export
nl: Exporteren starten

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
nl: Importeer enkel *.wpq of *.xml bestanden van bekende en vertrouwde bronnen.

en: Maximal %d MiB
nl: Maximaal %d MiB

en: Quiz: %s - Statistics
nl: Quiz: %s - statistieken

en: Stats not enabled
nl: Statistieken niet geactiveerd

en: Activate statistics
nl: Activeer statistieken

en: Users
nl: Gebruikers

en: Overview
nl: Overzicht

en: Please select user name:
nl: Selecteer een gebruikersnaam:

en: Select a test:
nl: Selecteer een test:

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: average
nl: gemiddelde

en: Hints used
nl: Hints gebruikt

en: Time
nl: Tijd

en: Points scored
nl: Punten gescoord

en: Sub-Total:
nl: Subtotaal

en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Reset statistics
nl: Reset statistieken

en: Reset user statistics
nl: Reset gebruiker statistieken

en: Reset entire statistic
nl: Reset alle statistieken

en: Show only users, who solved the quiz:
nl: Geef alleen de gebruikers weer die de quiz voltooid hebben:

en: Which users should be displayed:
nl: Welke gebruikers moeten worden weergegeven:

en: all
nl: alle

en: only registered users
nl: alleen geregistreerde gebruikers

en: only anonymous users
nl: alleen anonieme gebruikers

en: User statistics: %s
nl: Gebruiker statistieken: %s

en: History
nl: Historie

en: special filter
nl: speciaal filter

en: Search to date limit from %s to %s
nl: Zoek vanaf datum %s tot en met %s

en: Front
nl: Voorkant

en: Donate
nl: Doneer

en: WP-Pro-Quiz is small but nice free quiz plugin for WordPress.
nl: WP-Pro-Quiz is een kleine maar mooie gratis quiz plugin voor WordPress.

en: I try to implement all wishes as fast as possible and help with problems.
nl: Ik probeer alle wensen zo snel mogelijk te implementeren en waar nodig problemen op te lossen.

en: Your donations can help to ensure that the project continues to remain free.
nl: Uw donaties kunnen ervoor zorgen dat het project gratis blijft.

en: Translate WP-Pro-Quiz
nl: Vertaal WP-Pro-Quiz

en: You need:
nl: Benodigdheden:

en: Latest POT file
nl: Laatste POT file

en: File - New catalogue from POT file...
nl: Bestand - Nieuw bestand van POT bestand...

en: Choose wp-pro-quiz.pot
nl: Kies wp-pro-quiz.pot

en: Set "Translation properties"
nl: Stel  "Vertaal eigenschappen" in

en: Save PO file - with the name "wp-pro-qioz-de_DE.po"
nl: Bewaar PO bestand - met de naam "wp-pro-qioz-de_DE.po"

en: replace de_DE with your countries short code (e.g. en_US, nl_NL...)
nl: vervang de_DE met uw land short code (bijv. en_US, nl_NL...)

en: Translate
nl: Vertaal

en: Upload generated *.mo file to your server, to /wp-content/plugins/wp-pro-quiz/languages
nl: Upload het gegenereerde *.mo bestand naar /wp-content/plugins/wp-pro-quiz/languages op uw server

en: Finished
nl: Afgerond

en: You can translate WP-Pro-Quiz from existing to existing language (e.g. english to english) e.g. to rename buttons.
nl: U kunt WP-Pro-Quiz vertalen van huidige naar huidige taal (bijv. Nederlands naar Nederlands) bijv. om de knoppen te hernoemen.
